Vähemalt üheksa inimest sai vigastada Venemaa relvajõudude löögi tagajärjel Sumõle, teatas linnapea Artem Kobzar. Tema sõnul on kannatanute seas kaks imikut. Sellest teatab Meduza.
Kõik haavatud vaatavad läbi meditsiinitöötajad.
Laste seisundit hinnatakse stabiilseks, neil on kriimustused. Kõigil kannatanutel on kerged vigastused, teatas oblasti sõjaväeadministratsiooni ülem Oleh Hrõhorov.
Kohalikud võimud esitasid toimunu kohta erinevaid andmeid.
Kobzar teatas, et korterelamu lähedale kukkus Venemaa mürsk. Hrõhorov omakorda teatas, et Venemaa ründas Sumõt reaktiivdrooniga.
Toimunu tagajärjel purunes majas umbes 50 akent.




