Politsei mõõdab esmaspäeval Kalamajas ja Pelgulinnas kiirust juhtimaks tähelepanu piirkonna tänavatel levinud kiiruseületamisele ja parandamaks liiklusohutust., teatab BNS.
Politseinikud mõõdavad esmaspäeval kiirust Kalaranna, Soo ja Ristiku tänaval augustil vahemikus kell 10.30–14.30.
“Oleme märganud, et just nendel teedel kiputakse piirkiirust ületama. Seetõttu pöörame nendele tänavatele esmaspäeval rohkem tähelepanu,” kirjutas Põhja prefektuur sotsiaalmeedias. “Politsei eesmärk ei ole karistada, vaid tõsta teadlikkust ja parandada liiklusohutust.”
Põhja prefektuur tuletab liiklejatele meelde, et turvaline liiklus algab igaühest. Seega tuleb piirkiirusest kinni pidada ja teiste liiklejatega arvestada.




