Lähipäevil tuleb kuni 27 kraadi sooja, sajab hoovihma

Keskkonnaagentuuri ilmaprognoosi järgi tuleb lähipäevil kuni 27 kraadi sooja, kuid sajab hoovihma, vahendab BNS.

Ööl vastu neljapäeva on selge ja vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub läänekaare, saartel ka lõunatuul 1-7 m/s. Sooja on 9-14, rannikul kuni 17 kraadi. Neljapäeva päeval on vähese ja vahelduva pilvisusega ilm. Kohati võib hoovihma sadada. Puhub läänekaare, Lääne-Eestis lõunakaare tuul 2-8 m/s. Sooja on 20-26 kraaadi.

Ööl vastu reedet on vähese pilvisusega sajuta ilm. Puhub lõunakaare tuul 1-7, saartel kagutuul 5-11 m/s. Sooja on 13-19 kraadi. Reede päeval on muutliku pilvisusega ilm. Saartele jõuavad sajupilved, mis laienevad edasi mandrile. Puhub valdavalt lõuna- ja edelatuul 3-9, puhanguti kuni 12 m/s, õhtul nõrgeneb. Sooja on 22-27 kraadi.

Ööl vastu laupäeva on muutliku pilvisusega ilm. Ida-Eestis sajab vihma, hommikuks sadu lakkab. Puhub valdavalt läänekaare tuul 1-6 m/s. Sooja on 13-19 kraadi. Laupäeva päeval on muutliku pilvisusega ilm. Kohati sajab hoovihma, pärastlõunal jõuavad Kagu-Eestisse intensiivsemad sajupilved ja laienevad kirde suunas. Puhub muutliku suunaga tuul 1-7 m/s. Sooja on 20-25 kraadi.

MKE.ee
MKE.ee
Toimetus

Viimased

Свежий номер

Sisuturundus