Maardus hukkunud 16-aastane noormees

Reede öösel, peagi pärast südaööd, hukkus Harju maakonnas Maardu linnas liiklusõnnetuse tagajärjel mootorrattalt kukkunud 16-aastane noormees. Sellest kirjutab BNS.

Kell 00.11 sai Häirekeskus teate raskest liiklusõnnetusest Saha-Loo tee esimesel kilomeetril. Esialgsetel andmetel kaotas mootorratast KTM juhtinud 16-aastane noormees seni kindlakstegemata põhjustel sõiduki üle kontrolli. Selle tagajärjel kukkus ta koos mootorrattaga sirgel teelõigul ja sai raskeid vigastusi.

Õnnetust pealt näinud ja sellest Häirekeskusele teatanud naine alustas kohe elustamist ning jätkas seda kuni kiirabi saabumiseni. Kohale saabunud meedikud jätkasid elustamist, kuid noormehe elu päästa ei õnnestunud ja ta suri kohapeal.

Hukkunud 16-aastasel noormehel oli kiiver peas, kuid tal puudus vastava kategooria juhtimisõigus. Liiklusõnnetus juhtus sirgel teelõigul, kus maksimaalne lubatud sõidukiirus on 50 km/h.

MKE.ee
MKE.ee
Toimetus

Viimased

Свежий номер

Sisuturundus